Drewniane pomocniki kuchenne dla dzieci

Twoje dziecko lubi z Tobą spędzać czas w kuchni? Na pewno jest ciekawe, jak powstają aromatyczne potrawy i smakowite desery. Niestety, niewielki wzrost malucha sprawia, że ciężko jest mu dojrzeć wszystkie czynności, a wchodzenie na krzesło czy blat kuchenny jest stosunkowo niebezpieczne. Okazuje się jednak, że świetnym rozwiązaniem tej sytuacji są drewniane pomocniki kuchenne dla dzieci. Posiadają stabilną konstrukcję i umożliwiają maluchowi wygodne i przede wszystkim bezpieczne towarzyszenie opiekunom.

obrazek prezentujacy

Drabinki kuchenne Oh Babe

Drabinki kuchenne są bardzo ciekawym rozwiązaniem do każdej kuchni, w której lubi przebywać maluch. Przygotowywanie potraw jest bardzo interesującym procesem, w którym dziecko nieraz chce uczestniczyć, dlatego warto dać maluchowi tę możliwość. Drabinki kuchenne posiadają niewielkie szczeble i większą platformę na szczycie. Są najczęściej wyposażone w poręcze, które zabezpieczają przed upadkiem, a dodatkowo bardzo ładnie się prezentują, dlatego sprawdzą się również w roli akcesorium dekoracyjnego w kuchni.

Wybieramy pomocnik kuchenny

Drewniane pomocniki kuchenne dla dzieci marki Oh Babe są zróżnicowane, głównie pod względem wzornictwa. Mają uniwersalny rozmiar, który umożliwia dziecku wygodne korzystanie z blatu kuchennego. Na ich szczycie znajduje się podest, który może być regulowany, a więc zapewnisz mniejszemu dziecku odpowiednią wysokość pracy, a wraz z jego wzrostem będziesz obniżać wspomniany podest. Ponadto pomocniki różnią się między sobą wzornictwem. Dzięki temu możesz wybrać model najlepiej pasujący do Twojej kuchni.

Sprawdź pozostałe produkty dla dzieci!
Sklep

Kitchen Helper – pomocniki kuchenne dla dzieci

Pomocnik kuchenny Kitchen Helper marki Oh Babe jest świetnym produktem, który zdobywa uznanie za jakość wykonania. Każdy z dostępnych modeli jest tworzony z drewna brzozowego, które jest wytrzymałe i stosunkowo lekkie. Produkt spełnia europejskie normy i standardy, które potwierdzają jego jakość. Maksymalne obciążenie podestu wynosi 50 kg, dlatego pomocnik będzie odpowiedni dla wszystkich dzieci, które tego potrzebują. Akcesorium posiada surowy, naturalny kolor. Jeśli chcesz, możesz go pomalować razem z maluchem.

Pomocnik kuchenny dla dzieci

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie Oh Babe są wykonywane z wysokiej klasy materiałów. Są ekologiczne, ponieważ producent kieruje się nie tylko miłością do dzieci, ale też środowiska naturalnego. Warto wspomnieć, że wszystkie drewniane pomocniki kuchenne dla dzieci są wykonywane w mazowieckiej stolarni, dlatego kupując produkty tej maki, wspierasz także polską gospodarkę. Kitchen Helper to świetny pomysł na prezent dla malców ciekawych kulinarnych zajęć. Dzięki akcesorium możesz poprosić pociechę o pomoc przy gotowaniu!